خدمات

برگزاری دوره های آموزشی حضوری و آنلاین

برگزاری کلاس های آموزشی نرم افزار های کاربردی از سطح مقدماتی تا تخصصی با استفاده از اساتید مجرب استانی و کشوری و اعطای مدرک معتبر از سوی این مرکز در پایان هر دوره و جذب افراد مستعد؛ از اصلی ترین خدمات و اهداف مجتمع دیجیتال آیینه می باشد.

خاطر نشان می گردد در طرح حمایتی شبکه ملی فرهنگ، ۷۵% شهریه دوره های آموزشی توسط این مرکز تأمین شده و هنرجو تنها ۲۵% شهریه دوره را پرداخت می کند. علاوه بر آن سازمان ها ، مؤسسات و ادارات می توانند از بخش “کوپن تخفیف” درخواست همکاری داده و از تخفیف ویژه ۱۰%شهریه پرسنل خود نیز بهره مند شوند.

طراحی، تولید و توزیع انواع اپلیکیشن

شرکت “های سافت” جزء برترین شرکت های تولید نرم افزارهای تحت وب، ویندوز و موبایل در سال های اخیر در کشور بوده و با انجام پروژه های مختلف در سطح ملی و استانی توانایی خود را به نمایش گذاشته است.  از این رو مجتمع دیجیتال آیینه در نظر دارد با استفاده از پتانسیل این شرکت و با همکاری هنرجویان مجتمع دیجیتال و تشکیل تیم های برنامه نویسی مختلف، اقدام به ساخت و تولید اپلیکیشن های تلفن همراه و نرم افزارهای چند رسانه ای کاربردی و غالبا بومی استان نماید.
این امر باعث تشویق علاقمندان جهت تولید اپ و ایجاد فرهنگ تولید اپلیکیشن و عرضه در مارکت های تلفن همراه در سطح استان می گردد.

ساخت و تولید انیمیشن

پویانمایی، زنده‌نگاری یا انیمیشن ( Animation) نمایش سریع و متوالی تصاویری از اثر هنری دو یا سه بعدی، یا موقعیت‌های مدل‌های واقعی، برای ایجاد توهم حرکت است. مجتمع دیجیتال آیینه بر این امر واقف است که کشور عزیزمان ایران هم می تواند جزو کشورهای قوی سازنده انیمیشن باشد ، و همین امر ما را بر این داشت که به یکی دیگر از شاخه های تخصصی و گسترده رایانه روی آورده و با پشتکار مداوم به هنر ساخت و خلق انیمیشن های رایانه ای دو بعدی و سه بعدی دست پیدا کنیم.

مجتمع دیجیتال استان مرکزی با جذب نیرو های متخصص و تجربه کاری در این زمینه نیز به اهداف خود دست یافت و امروز ، دارای این پتانسیل هست که با برگزاری کارگاه های آموزشی و تخصصی انیمیشن، این دستاورد خطیر را به علاقمندان این حوزه در استان آموزش داده و در نهایت اقدام به ساخت انیمیشن و موشن گرافی های سریالی و سینمایی با موضوعات مختلف نماید.

بخش گیم نت و کافی نت

با توجه به تولید عظیم بازی های هالیوودی و سیل عظیم حملات سایبری از طریق این کانال و اشتیاق نوجوانان و جوانان به این نوع سبک بازی، اقدام سریع و هوشمندانه ای برای مقابله با این خطر را می طلبد. خوشبختانه در سال های اخیر شاهد تولید بازی های زیبا و حرفه ای توسط مهندسان ایرانی بوده ایم و استقبال بی نظیر کاربران از آن ها انگیزه تولید هرچه بیشتر بازی در کشور را طلبیده است. بخش گیم نت مجتمع دیجیتال آیینه نیز قصد استفاده از بازی های بومی و ترویج و فرهنگ سازی این بازی ها را دارد. همچنین با توجه به توانایی اعضای مجتمع دیجیتال استان مرکزی در تولید بازی های نرم افزاری، برگزاری کارگاه های آموزشی ساخت بازی نیز یکی دیگر از برنامه های مجتمع  می باشد.

در بخش اینترنت (کافی نت) مجتمع علاوه بر خدمات متداول اینترنتی، آموزش های تخصصی در زمینه اینترنت و فضای سایبری با هدف عملیاتی کردن تولید محتوای دیجیتالی صورت گرفته است. معرفی پایگاه های اینترنتی مفید، پشتیبانی از چندین وب سایت تخصصی در موضوعات فرهنگ و فناوری، همچنین راه اندازی و پشتیبانی تالارهای گفتگوی فناوری اطلاعات نیز یکی دیگر از خدمات مجتمع در این حوزه می باشد.

استعلام قیمت و سفارش آنلاین

تماس با ما

کارشناسان ما هم اکنون آفلاین هستند. اما می توانید پیغام خود را برای ما بفرستید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم...

سوال، ابهام، مشکل و هر مسئله ای دارید بفرمایید؟ خوشحال میشم کمکتون کنم

ENTER بزنید!