استارتاپ

همراه شما از ایده تا اجرا

خلاقيت و ايده‌پردازي مهم‌ترين و اساسي‌ترين قابليت و توانايي انسان و بنيادي‌ترين عامل ايجاد ارزش است که در همه‌ي ابعاد و جوانب زندگي وي نقش کاملاً حياتي ايفا مي‌نمايد. موضوع خلاقيت و ايده‌پردازي روز به روز اهميت بيشتري يافته و همواره به آن توجه فزاينده‌اي مي‌شود تا بتوان از اين ايده‌ها در جهت رفع نيازهاي بشر استفاده نمود.

در همين خصوص مقام معظم رهبري مي‌فرمايند: “ايده‌ي کار علمي در ذهن نخبه شکل مي‌گيرد، بعد تبديل مي‌شود به علم، بعد تبديل مي‌شود به فن‌آوري، بعد تبديل مي‌شود به صنعت، بعد مي‌آيد توي بازار مصرف، بازخورد آن در بازار مصرف، باز توليد ايده مي‌کند. اين چرخه همين‌طور استمرار پيدا مي‌کند. همکاري دولت و دستگاه‌هاي صنعتي و دستگاه‌هاي مديريتي و دستگاه‌هاي دانشگاهي در اين امر ضروري است.” (بيانات در ديدار نخبگان جوان ۱۴/۷/۱۳۸۹)
در فرآيند ايده‌پردازي، شناسايي، سهولت دسترسي و برقراري تعامل و ارتباط موثر با ايده‌پردازان امري بسيار مهم و حياتي است و ضروري است مکانيزم مشخصي جهت جمع‌آوري، بررسي، انتخاب و اجريي نمودن ايده‌ها ايجاد گردد و تحقيقات صنعتي سپاه، در راستاي استفاده از ظرفيت‌هاي ملي در حل مسائل تحقيقاتي، موضوع ايده‌پردازي را در دستور کار قرار داده است.

باتوجه به اهداف شبکه ملی فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در زمینه حمایت و شناسایی استعدادها و خلاقیت های فرهنگی، هنری و رسانه ای، و همچنین وجود نیروی جوان و متخصص و علاقمند مسیر کارآفرینی در مجتمع دیجیتال استان مرکزی (آیینه)؛ این مرکز می تواند بستری مناسب در جهت ایجاد چنین ساز و کاری باشد.

لذا واحد استارتاپ در ذيل شبکه ملی فرهنگ با هدف شناسایی و بررسی ایده ها در حوزه فرهنگ و رسانه، مشاوره، سرمایه گذاری خرد، در اختیار قراردادن فضای کار، تجهیزات و زیرساخت های لازم و پس از آن اجرایی کردن و در نهایت اتصال به بازارهای موفق ایران و جهان جهت بازاریابی و فروش تشکيل گرديده و جهت برقراری ارتباط بهتر با صاحبان ايده، اقدام به طراحی اين بخش نموده است.

 

مرحله ۱
مرحله ۲
مرحله ۳
مرحله ۴

تماس با ما

کارشناسان ما هم اکنون آفلاین هستند. اما می توانید پیغام خود را برای ما بفرستید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم...

سوال، ابهام، مشکل و هر مسئله ای دارید بفرمایید؟ خوشحال میشم کمکتون کنم

ENTER بزنید!